2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Kobyłka
Julia
Dodane 06 maja 2024

Pracownik pralni - Panie i Panowie - KOBYŁKA

Lokalizacja

Kobyłka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma EVER GRUPA, zapewniająca stabilne zatrudnienie od 1995r., zatrudni do pralni:

Panie- na stanowisko do obsługi stołu prasowalniczego

Miejsce Pracy- Kobyłka

Obowiązki:

dla Panów:

  • przygotowanie urządzeń pralniczych do pracy( włączenie maszyn )

  • organizowanie pracy z uwzględnieniem wszystkich faz procesu pralniczego

  • segregowanie i klasyfikacja brudnego asortymentu

  • przygotowanie wsadów do pralnic

  • dobieranie technologii prania do zaleceń producenta tekstyliów oraz stopnia zabrudzenia

  • obsługa suszarek

  • pomoc przy pracy na maglach

  • dbanie o czystość na stanowiskach pracy

dla Pań:

  • obsługa urządzeń oraz sprzętów znajdujących się na wyposażeniu pralni

  • sortowanie, składanie i wieszanie prania

  • pranie, prasowanie i maglowanie pościeli i ubrań

  • składanie i kontrola jakości poszczególnych sztuk

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • praca w systemie 2-zmianowym: 7-19/19-7 Poniedziałek – Niedziela

  • za soboty, niedziele i pracę w nocy- są atrakcyjne dodatki

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę po okresie próbnym

  • możliwość indywidualnych ustaleń dotyczących dni wolnych przy tworzeniu grafiku

Zapraszamy do kontaktu:

  • Zadzwoń: 789 070 636 (od pon. do pt. w godz. 8-16),

  • Zgłoś się przez OLX

  • Wyślij wiadomość SMS o treści: Kobyłka

Lokalizacja

Kobyłka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kobyłka
ID: 913709368