2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Jasin
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji-3 zmiany. 5580–5960 zł brutto mies z premia

Wynagrodzenie

5 580 - 5 960 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jasin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Deceuninck, nieprzerwanie od 80 lat jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz materiałów kompozytowych.

Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, innowacyjnością i troską o środowisko naturalne. Ale to nie wszystko. Nasz rozwój nie był by możliwy, gdyby nie zespół. To utalentowani, zaangażowani i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu, dlatego dla nich i dzięki nim zmieniamy się na lepsze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - Praca na 3 zmiany 5 580–5 960 zł brutto / mies.

Miejsce pracy: Poznań (Swarzędz – Jasin)

Twój zakres obowiązków:

·        Praca przy linii produkcyjnej, kontrola jakościowa produktu,

·        Przygotowanie kontenerów,

·        Pakowanie produktu gotowego, etykietowanie, pakowanie profili,

·        Przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania:

·        Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,

·        Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (po 8 h) (poniedziałek – piątek)

·        Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie

To oferujemy:

·        Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę (do 5580 zł brutto na okresie próbnym, do 5960 zł po okresie próbnym)

·        Coroczne podwyżki

·        Zatrudnienie od zaraz

·        Możliwość rozwoju i szkoleń

·   Bogaty pakiet dodatkowych świadczeń (Platforma benefitowa, dofinansowanie na Boże Narodzenie, wczasy pod gruszą, karty Multisport, dofinansowanie do posiłków, darmowa opieka medyczna Medicover, bonus za polecenie pracownika, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie za narodziny dzieci lub ślub

·        Darmowy parking

Nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV!

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jasin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jasin
ID: 746977384