2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oleśnica
  7. Obsługa produkcji - Oleśnica
Paulina Kaziuk
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji / 5700zł / wolne weekendy / benefity / od zaraz

Wynagrodzenie

5 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chciałbyś podjąć pracę od zaraz? Nie masz dużego doświadczenia?

Nic nie szkodzi! Mamy dla Ciebie super ofertę!

Zgarnij  wynagrodzenie do 5700 zł oraz ekstra benefity!

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms "GP" na nr numer podany w ogłoszeniu

Lokalizacja: Oleśnica - tylko 3 min od dworca PKP

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową ( tak jak w zwykłej umowie: składki ZUS, zdrowotne, płatny urlop, płatne L4)
  • możliwość przejścia na umowę pod zakład
  • wynagrodzenie od 5700 zł brutto
  • praca od poniedziałku do piątku - w weekendy robisz co chcesz
  • możliwość długofalowej współpracy- w tym szanse na awans w kierunku ustawiacza maszyn
  • pracę od zaraz

zadania

  • wymiana folii w maszynach
  • dbanie o pracę urządzeń
  • kasowanie podstawowych błędów
  • dostarczanie komponentów na produkcję

oczekujemy

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 909629952