2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Rekrutacja HR SIGMA
Dodane 31 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko :

Numer ref. FB/03/ŻS/2024

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

  • Montaż elementów za pomocą nitownicy i wkrętarki ,

  • Praca w świetnym zespole w otoczeniu muzyki

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, choć nie jest konieczne - chęć nauki jest równie ważna!

  • Zdolność do pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy na 1,2 bądź 3 zmiany.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowe o prace tymczasowa w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • Prywatna opieka medyczna i imprezy integracyjne ,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV przez formularz dostępny w portalu.

Dołącz do nas i wspólnie twórzmy precyzyjne i innowacyjne produkty!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 918923440