2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Konstantynów Łódzki
Outworking
Dodane 23 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • proste prace pomocnicze przy produkcji,

  • montaż urządzeń technicznych przy stole montażowym,

  • pakowanie,

  •  prace porządkowe.

Wymagania:

  • chęć do pracy,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań

  • mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy:

  • praca od pn - pt w godz: 6-14,

  • stawkę godzinową 27,70 zł brutto,

  • praca na umowę zlecenie

  • miejsce pracy: Konstantynów Łódzki (dojazd z Łodzi: autobus: 43A, 43B, 69, G1)- 5 min pieszo od przystanku ŁSSE Nowy Józefów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 574074476