2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wielkie Rychnowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Wielkie Rychnowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma CONKRET Sp. z o.o.

poszukuje pracowników na stanowiska:

 PRACOWNIK PRODUKCJI – PAKOWACZ, SORTOWACZ, PRACOWNIK REGRANULACJI (dojazdy z Wąbrzeźna, Golubia-Dobrzynia i Chełmży)

 Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

ZAPEWNIAMY DOJAZD NA TRASIE:

- 1 TRASA – GOLUB-DOBRZYŃ, OSTROWITE, FRYDRYCHOWO, KOWALEWO POMORSKIE

- 2 TRASA – GOLUB-DOBRZYŃ, SKĘPSK, GAJEWO, CHEŁMONIEC, CHEŁMONIE, LIPIENICA, WIELKA LĄKA, BORÓWNO

- 3 TRASA – GOLUB-DOBRZYŃ, OWIECZKOWO, SOKOLIGÓRA, LIPNICA, DYLEWO, KIEŁPINY, PIĄTKOWO,   PLUSKOWĘSY, KOWALEWO POMORSKIE, MARIANY

- 4 TRASA - CHEŁMŻA-PLUSKOWĘSY-ZALESIE-KIEŁBASIN-MLEWO-MLEWIEC

- 5 TRASA - WĄBRZEŹNO - CZYSTOCHLEB - ZIELEŃ - LUDOWICE - RYŃSK - ORZECHÓWKO - SIERAKOWO - SREBRNIKI

Zakres obowiązków:

- praca na stanowisku produkcyjnym

- PAKOWACZ: nawijanie odpowiedniej ilości folii na rolkę, ważenie i metkowanie rolek folii, pakowanie rolek w opakowania jednostkowe, układanie rolek na paletach, pakowanie palet z rolkami

- SORTOWACZ: sortowanie folii przy taśmie sortowniczej, oddzielanie od folii zanieczyszczeń typu: papier, złom i inne tworzywa sztuczne

- PRACOWNIK REGRANULACJI: obsługa maszyn – urządzeń tnących oraz myjących, dozowanie folii, podawanie surowca na taśmociąg

Wymagania:

- chęć do pracy

- gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany, 4 brygady)

- zdolności manualne

- komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

- samodzielność i energia w działaniu

- dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- możliwość długotrwałej współpracy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje

- pakiet świadczeń zdrowotnych

- pakiet świadczeń sportowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1, zwanego dalej: RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "CONKRET" Sp. z o.o. z siedzibą w Wielkim Rychnowie, Wielkie Rychnowo, 87-410 Kowalewo Pomorskie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0001053373, posługująca się numerem identyfikacji podatkowej NIP 878155180 9, REGON 871161237 , tel. tel. +48 56 684 24 00 , moich danych osobowych w celu bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub elektronicznego w związku z rekrutacją na stanowisko pracy dostępne w "CONKRET" Sp. z o.o. z siedzibą w związku z wybranymi przeze mnie preferencjami zatrudnienia, a także w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowiska pracy dostępne w "CONKRET" Sp. z o.o. z siedzibą Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Lokalizacja

Wielkie Rychnowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wielkie Rychnowo
ID: 591465694