2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Paulina
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Pracując z GLOBMETAL zyskujesz możliwość rozwoju swoich umiejętności i zdobycia cennego doświadczenia w branży obróbki metali. Nasi pracownicy są wykwalifikowani oraz doświadczeni, a zarazem kreatywni i pełni pasji do swojej pracy. Doceniamy ich zaangażowanie i staramy się zapewnić im odpowiednie narzędzia i środowisko pracy, które pozwala im osiągać najlepsze wyniki. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • prace fizyczne związane z produkcją oraz obróbką elementów metalowych,

  • kompletowanie produktów zgodnie z dokumentacją,

  • obsługa masyzn pomocniczych tj. gratowarka, walcarka itp.

  • konserwacja oraz utrzymywanie w dobrym stanie maszyn i miejsca pracy.

Nasze oczekiwania:

  • chęć do pracy oraz poszerzania swoich kompetencji zawodowych,

  • efektywna organizacja własnej pracy,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Mile widziane:

  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego,

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z pakietem premii ,

  • szkolenia, możliwość zdobywania dodatkowych uprawnień i rozwoju zawodowego,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED,

  • pakiet MultiSport,

  • atmosferę wzajemnego zaufania i szacunku oraz pracę w młodym i ambitnym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

 Klauzula informacyjna w procesie rekrutacji

  • Niniejszym informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest GLOBMETAL Kamil Pawlak, prowadzący działalność w Koszalinie, przy ul. Inwestorskiej 5.

    Ponadto ,zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia drektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) informujemy, że:

    •      Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji w oparciu o przepisy ustawy Kodeks pracy (tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych niewynikających z Kodeksu pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

    •      Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do 1 roku od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

    •      Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

    •      Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

    •      Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

    •      Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest  konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.

    •      Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    •      Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 632097871