2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Śląska
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Saatbau Polska Sp. z o.o. w Środzie Śląskiej jest sukcesywnie rozwijającą się firmą działającą w sektorze produkcji i sprzedaży nasion roślin rolniczych. Obecnie większościowym udziałowcem spółki jest firma Saatbau Linz z Austrii.

W celu realizacji potrzeb rynku nasiennego poszukujemy do naszego zakładu pracowników na stanowisko :

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Zakład Przerobu Nasion w Środzie Śląskiej ul. Żytnia 1

Opis stanowiska:

  • praca jednozmianowa

  • wykonywanie prac związanych z bezpośrednią produkcją materiału siewnego nasion zbóż

  • obsługa maszyn i pojazdów rolniczych- Kastriks. Kombajn

  • obsługa maszyn i urządzeń do czyszczenia, sortowania, zaprawiania nasion zbóż

  • obsługa wózka widłowego

  • praca w systemie 1-zmianowym , w okresie żniw praca w systemie 2-zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • doświadczenie w pracy w branży produkcji nasion zbóż -mile widziane

  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń

  • dyspozycyjność, zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat.”B”

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT- jest możliwość uzyskania uprawnień w naszej firmie.

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • nagroda roczna,

  • bogata oferta benefitów ( prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, benefity świąteczne)

  • nagrody w programie doceniania pracowników

  • nagrody w programie zgłaszania pomysłów racjonalizatorskich

  • szybka stabilizacja i możliwości rozwoju w międzynarodowej, dobrze zorganizowanej firmie

  • gwarantujemy pracę w stabilnej firmie o długoletniej tradycji w młodym i dynamicznym zespole.

  • wdrożenie do pracy, praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: *„Zgadzam się na przetwarzanie przez Saatbau Polska Sp. z o.o, 55-300 Środa Śląska danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnej oraz przyszłych rekrutacji.” Informujemy, że Administratorem danych jest Saatbau Polska sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Śląskiej przy ul. Żytnia 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 663284401