2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Chlewiska
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Chlewiska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

P.H.M. POLCOMM jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku krajowym, zajmujących się produkcją i kompleksową obsługą serwisową narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania technologicznego dla przemysłu meblarskiego, motoryzacyjnego oraz lotniczego.

W związku z rozbudową i rozwojem Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chlewiska (k. Lubartowa)

Opis stanowiska:

·        Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcji,

·        Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów,

·        Utrzymanie porządku i czystości obsługiwanych urządzeń i stanowiska pracy.

Wymagania i kompetencje:

·        Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,

·        Dobra organizacja własnego czasu pracy i umiejętność pracy w zespole,

·        Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·        atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

·        ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        szkolenia.

Aplikacje z tematem "Pracownik produkcji" prosimy przesyłać na adres:

praca (at) polcomm.com.pl

lub osobiście do siedziby firmy.

Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez P.H.M. POLCOMM Dariusz Kozak. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest P.H.M. POLCOMM Dariusz Kozak. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Chlewiska,

Lubelskie

Lubelskie, Chlewiska
ID: 664925762