2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Tczew
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • dbałość o wysoką jakość wyrobów, zgodną ze specyfikacjami klienta,

  • dbałość o ciągłość pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy,

  • prace okołoprodukcyjne.

Wymagania:

  • sumienność, zaangażowanie,

  • zdolność rozumienia wymagań zawartych w instrukcjach pracy, jakości, BHP oraz obsługi maszyn i urządzeń,

  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia i zdobycie doświadczenia na nowoczesnych maszynach CNC,

  • pracę w systemie trzyzmianowym,

  • premię roczną,

  • premię motywacyjną,

  • kartę FitProfit.

Mettec to nowoczesna firma kontraktowa, która swoją ofertę opiera o produkcję precyzyjnych elementów metalowych. Szczególnie wysokie kompetencje firmy bazują na najnowocześniejszych automatach tokarskich CNC światowych liderów technologii obróbki skrawaniem. Jesteśmy obecni w: motoryzacji, elektrotechnice, AGD. Dbamy o najmniejszy szczegół korzystając z najświeższych trendów Przemysłu 4.0.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 678704412