2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - od poniedziałku do piątku

Wynagrodzenie

5 100 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MAJOR to prężnie rozwijająca się firma z branży automotive. Od 1955 roku prowadzimy działalność kładąc nacisk na ciągłą modernizację i automatyzację produkcji. Działalność przedsiębiorstwa obejmuje produkcję średnio oraz wielkoseryjną skoncentrowaną na wytwarzaniu wyspecjalizowanych wyrobów, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego.

Miejsce pracy: Tychy, ul Krokusów 14

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • Obsługa urządzeń myjących detale;
  • Obróbka manualna elementów metalowych;
  • Kontrola wizualna obrabianych elementów;
  • Obsługa wkrętarki/szlifierki .

Nasze oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków;
  • Zdolności manualne;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności + PREMIE;
  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie - bez pośredników;
  • Premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • Ok system;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego; szkolenia, stałe doskonalenie procesów, wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ogłoszeniodawcę z siedzibą w Tychach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 689756377