2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzice
Dodane 02 maja 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Świebodzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

TRI-WALL Polska Sp. z o.o. jest wiodącym producentem w branży opakowań.

 Proponujemy wszechstronne rozwiązania w dziedzinie opakowań z różnego rodzaju surowców

z uwzględnieniem specyficznych systemów logistycznych klienta. Współpracujemy z czołowymi firmami z branży motoryzacyjnej. Swoje oddziały posiadamy zarówno w kraju, jak i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do oddziału

                                                                       w    Świebodzicach

pracowników na stanowiska:

Zadania:

·        Realizowanie zadań zgodnie z planami produkcyjnymi, poprzez sprawną  kompletację towaru,

·        Kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w dokumentach produkcyjnych i jakościowych

·        Dbanie o utrzymanie czystości na stanowisku pracy

·        Sporządzanie rzetelnego raportu zmianowego z wykonywanej pracy

Wymagania:

·        Zdolności manualne

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

·        Silna motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

·        Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią kwartalną i roczną

·        Pracę w młodym i dynamicznym zespole

·        Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Pakiet socjalny: Ubezpieczenie na życie, Pakiet medyczny , imprezy integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny :53*******88

od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

 Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Lokalizacja

Świebodzice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świebodzice
ID: 700115719