2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

MUELLER FABRYKA ŚWIEC S.A.

Jest wiodącym, międzynarodowym producentem świec, jednym z głównych pracodawców w regionie.

Spółka nieustannie się rozwija tworząc nowe możliwości dla obecnych i nowych pracowników. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu jednego z liderów w branży, zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

miejsce pracy: Biały Bór, Grudziądz

Twoje główne zadania to :

·       Pakowanie Naszych świec ręcznie lub przy pomocy prostych w obsłudze maszyn pakujących

·       Kontrola wizualna produktu

·       Kontrola podstawowych parametrów zgodności z kartą produktu

·       Dbanie o utrzymanie porządku w miejscu pracy

·       Wypełnianie dokumentacji

Wymagania:

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, szukamy osoby zmotywowanej i chętnej do pracy, wszystkiego nauczysz się od Naszego Trenera Wewnętrznego, który otoczy Cię opieką w pierwszych tygodniach pracy

·       Szukamy pracownika, który jest gotowy do pracy fizycznej i nie posiada przeciwskazań do jej wykonywania

·       Konieczna jest dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, weekendy wolne, dbamy o odpoczynek Naszych pracowników

Benefity:

·       Przyjazna atmosfera to dla Nas sprawa najważniejsza!

·       Osiągalny system premiowy

·       Dla osób chętnych możliwość pracy w nadgodzinach, jeśli zaistnieje taka potrzeba produkcyjna

·       Nagroda roczna za brak absencji

·       Poleć nam specjalistę do pracy (szczegóły w Dziale Personalnym), a zyskasz dodatkową premię

·       Zgłoś pomysł usprawnienia swojego stanowiska pracy w Programie Kaizen, na Twoje konto wpłynie dodatkowa gotówka

·       Pracodawca finansuje prywatną opiekę medyczną – umów się do lekarza prywatnie nie czekaj w kolejkach!

·       Paczki świąteczne

·       Bardzo korzystny pakiet ubezpieczenia grupowego

·       Celebrujemy wspólnie różne święta: Tłusty Czwartek, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Jubileusze, przejścia na emeryturę

·       Docelowo zatrudnienie na czas nieokreślony

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.)."

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 715784098