2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Kłodzko
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 400 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kłodzko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AMIDEX sp.j., z siedzibą w Kłodzku przy ul. Objazdowej 3 d, działająca na rynku od ponad 35 lat, zajmująca się produkcją wewnętrznych oraz zewnętrznych osłon okiennych tj. rolety, żaluzje, moskitiery itp. poszukuje pracownika produkcyjnego na stanowisko:

Obowiązki:

* przyjęcie zamówienia na podstawie kart produkcyjnych

* montaż, kompletowanie dociętych elementów

* kompletowanie pełnego wyposażenia produktu

* pakowanie

* dbanie o higienę i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

* zdolności manuale

* dbanie o jakość przyjętych elementów

* umiejętność pracy w zespole

* zaangażowanie

* poczucie odpowiedzialności

* umiejętność organizacji stanowiska pracy

* dobre warunki fizyczne.

Oferujemy:

* pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej na podstawie umowy o pracę

* wysoką premię wydajnościową po okresie próbnym * pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00 pod warunkiem wykonania zadań przydzielonych na dany dzień (dniówka zadaniowa)

* niezbędne narzędzia pracy

* możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Na terenie zakładu obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV) poprzez formularz kontaktowy OLX w wersji .pdf lub o dostarczenie bezpośrednio do siedziby firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu WYŁĄCZNIE z wybranymi kandydatami na podstawie przesłanego CV.

Wybrana osoba powinna się zgłosić z następującymi dokumentami: świadectwo ukończenia szkoły świadectwa pracy dowód osobisty WAŻNE!

Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Kłodzko,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kłodzko
ID: 738003603