2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
Dodane 29 kwietnia 2024

pracownik produkcji

Wynagrodzenie

27,70 - 27,71 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Niden poszukuje operatorów maszyn na produkcji opakowań plastikowych.

OFERUJEMY :

  • praca w systemie zmianowym 6-14 , 14-22 , i 22-6

  • pełny wymiar pracy po 8 h dziennie

  • praca od poniedziałku do piątku możliwe również soboty pracujące

  • soboty płatne 100% w soboty dwie zmiany 6-13 i 13-20

  • nadgodziny płatne dodatkowo 50%

  • forma zatrudnienia : umowa zlecenie stawka 27,70 zł brutto + 20% dodatek na pracę w godzinach nocnych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • sklejanie kartonów

  • obsługa maszyn

  • pakowanie tacek do pudełek

  • układanie kartonów na palety

  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów

  • zgłaszanie przełożonym ewentualnych awarii

Wymagania:

  • ukończone 18 lat

  • gotowość do pracy zmianowej

  • brak przeciwwskazań do pracy chodząco stojącej

  • sprawność fizyczna

Praca od zaraz !

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

APT 16013

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Niden Service Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu ul. Włodzimierza Krukowskiego 1/203, 26-609 Radom, nr rej Agencji 12950. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod(at)niden.pl.

Niden to marka Niden Service Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu nr rej APT 12950

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 764187372