2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Swarzędz
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 200 - 4 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

4 250 zł/mies. Brutto

OPIS

Firma Vank Sp.zo.o. z siedzibą w Łowęcinie zatrudni osobę na stanowisko: Pomocnik produkcji.

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie elementów podzespołów na działy produkcyjne. Konfekcjonowanie elementów do montażu, konfekcjonowanie okuć i elementów składowych mebli.

- Przygotowanie mebli do pakowania w tym przegląd i czyszczenie. Pakowanie mebli w opakowania kartonowe, foliowe i inne dostosowane do rodzaju załadunku oraz przygotowanie mebli do wysyłki. Załadunek/rozładunek mebli.

 - Prace porządkowe i magazynowe, utrzymanie czystości w hali produkcyjnej wewnątrz i na zewnątrz.

Poszukujemy osoby, która:

Jest sumienna, dokładna, zaangażowana w pracę,

Jest zainteresowana tworzeniem mebli,

Dba o estetykę wykonywanych produktów.

Posiada wiedzę i umiejętności obsługi podstawowych maszyn stolarskich i montażowych.

Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.

Naukę i doskonalenie na danym stanowisku.

Pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku w energicznym i kreatywnym zespole.

Atrakcyjne wynagrodzenie za nadgodziny

Kontakt telefoniczny dla osób z Ukrainy 732 068 839

VANK Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości mebli biurowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma dostarcza meble dla obiektów użyteczności publicznej i home office. Połączenie wzornictwa i technologii na najwyższym poziomie oraz wysoko wykwalifikowana kadra pozwoliły firmie osiągnąć wysoka pozycję na rynku, a wyrazisty design przyniósł uznanie wśród klientów oraz międzynarodowe nagrody.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym przez Vank Sp.zo.o. dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że ma Pan / Pani prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, przesyłając stosowne oświadczenie. Cofnięcie Pana / Pani zgody nie wpłynie na zgodność z prawem do przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe kandydata będą przechowywane przez cały okres trwania procesu rekrutacji a także po jej zakończeniu, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące od wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych. Gwarantujemy poufność w procesie rekrutacji.

Працівник виробництва

4 250 злотих на місяць. Брутто

ОПИС

Компанія Vank Sp.zo.o., що знаходиться в Łowęcin, запрошує на роботу людину на посаду: Помічник на виробництві.

Обов'язки:

- Підготовка комплектуючих для виробничих підрозділів.

Пакування комплектуючих для збірки, пакування фурнітури та

меблевих компонентів.

- Підготовка меблів до пакування, включаючи перевірку та очищення.

Пакування меблів в картон, плівку та іншу упаковку, пристосовану до

типу завантаження та підготовка меблів до відправки.

Завантаження/розвантаження меблів.

- Господарські та складські роботи, підтримання чистоти в виробничому цеху.

Ми шукаємо людину, яка є:

Сумлінна, акуратна, віддана роботі.

Зацікавлена у створенні меблів.

Дбає про естетику виготовлених виробів.

Має знання та навички роботи з основними столярними та

складальними верстатами.

Кваліфікація водія навантажувача вітається.

Ми пропонуємо:

Працевлаштування на основі трудового договору.

Стабільну зайнятість та оплату праці відповідно до вашої

кваліфікації.

Навчання та розвиток на робочому місці.

Роботу в одну зміну, з понеділка по п'ятницю, в енергійному та творчому колективі.

Приваблива оплата понаднормових.

Контактний телефон для осіб з України 73*******39

VANK Sp. z o.o. є виробником високоякісних офісних меблів з більш ніж 20-річним

досвідом. Компанія постачає меблі для громадських закладів та домашніх офісів.

Поєднання дизайну і технологій на високому рівні та висококваліфікованого персоналу дозволило компанії зайняти високу позицію на ринку, а її оригінальний дизайн приніс визнання серед клієнтів і міжнародні нагороди.

Будь ласка, включіть наступне положення в документи, які ви подаєте

на участь у конкурсі: Я даю згоду на обробку моїх персональних даних

що містяться в моїй заявці, на обробку моїх персональних даних компанією Vank

Sp.zo.o. для цілей процесу працевлаштування/ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym przez Vank Sp.zo.o. dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Повідомляємо, що ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час, подавши відповідну заяву. Відкликання вашої згоди не вплине на законність обробки, яку ви отримали на підставі такої згоди до її відкликання.

Ваші персональні дані зберігатимуться протягом усього процесу працевлаштування, а також після його завершення, але не довше ніж 3 місяці з моменту отримання документів на участь у конкурсі. Ми гарантуємо конфіденційність у процесі підбору персоналу.

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 777456786