2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Miedzna
Dodane 15 maja 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Miedzna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Pracownik Produkcji w Polana sp. z o. o.

Zakres obowiązków:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • stała kontrola jakości towaru
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
  • dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego
  • terminowa realizacja przyznawanych zadań

Wymagamy:

  • dyspozycyjności
  • chęci do pracy
  • zaangażowania
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane! – doświadczenie przy linii produkcyjnej
  • Mile widziane! – posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • równoważny system czasu pracy, praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość awansu wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem

Lokalizacja

Miedzna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Miedzna
ID: 785113512