2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Piotrków Trybunalski
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SIERANT sp. z o.o. sp. k. od 35 lat specjalizująca się w produkcji systemów osłonowych okien: żaluzji, rolet, bram i moskitier, poszukuje obecnie pracownika produkcji. Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn w ruchu.

Główne obowiązki:

  • Obsługa maszyn (tnących, walcujących, gnących itp.). Zapewniamy kompletne szkolenie.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność i samodzielność w pracy

  • zaangażowanie

  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • jedna zmiana 6-14 (od poniedziałku do piątku)

  • szkolenie stanowiskowe

  • możliwość wyrobienia premii indywidualnej uzależnionej od wyników pracy

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Prosimy o przesyłanie CV- z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sierant Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kwiatowej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 791037494