2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Czyżyny
Dodane 27 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis oferty pracy:

Firma Multiflex w związku z intensywnym rozwojem Spółki poszukuje osobę na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - Konfekcjoner opakowań

Miejsce pracy: Kraków, ul. Deszczowa

Zakres obowiązków

• Praca na linii produkcyjnej przy konfekcjonowaniu opakowań

Oferujemy:

• Atrakcyjne zarobki

• Premie i dodatki

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Szkolenia i możliwość szybkiego awansu

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

• Dokładność i nastawienie na wysoką jakość pracy

• Umiejętność pracy zespołowej.

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

CV prosze przesyłać na adres jakub a multiflex.com.pl

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 813061854