2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
CONTEC S.A.
Dodane Dzisiaj o 14:58

Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres Obowiązków:

  • Prace pomocnicze przy obsłudze instalacji przemysłowej

  • Wykonywanie poleceń przełożonych

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. na stanowisku pracy oraz wewnętrznych zasad obowiązujących w firmie

Wymagania:

  • Chęć nauki zawodu

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność

MIle widziane ale nie wymagane:

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

  • Umiejętność wykonania prostych prac mechanicznych

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + premia)

  • Umowę o pracę na pełen etat oraz możliwość stałego zatrudnienia

  • Możliwość zdobycia zawodu i przydatnych umiejętności

  • Darmowe dodatki: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową (MultiSport),

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Miła atmosferę pracy, imprezy integracyjne, itp.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 831129265