2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Lipniki
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Lipniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Metalwit powstała w 1996 roku. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą w branży elementów złącznych oraz produkcji elementów toczonych i frezowanych CNC. Atutem firmy jest posiadanie w jednym miejscu produktów znormalizowanych oraz detali wykonywanych na zamówienie.

W związku z ciągłym rozwojem i rozbudową parku maszynowego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • lekka praca na produkcji

  • dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów

  • Wprowadzanie ilości wykonanych elementów do systemu

  • przestrzeganie przepisów BHP

  • Dbanie o czystość, porządek miejsca pracy

  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi

  • prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zdań oraz planów produkcyjnych

  • raportowanie procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Sumienne oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań.

  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Chęć przystąpienia do pracy II-zmianowej lub III-zmianowej.

  • Wykształcenie: zawodowe lub średnie-techniczne.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Nowoczesny park maszynowy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Codziennie świeżą i pyszną kawę : )

  • Owocowe środy

  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Kartę McFit

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.metalwit.pl.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Lipniki,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lipniki
ID: 870961133