2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łowicz
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lamela Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą rodzinną działającą od 1986 roku. Od tego czasu urosła ona do rangi dużego, znaczącego w branży tworzywowej przedsiębiorstwa. Firma powstała i rozwijała się szybko dzięki pasji do tworzenia oraz fachowości i kreatywności znakomitego zespołu ludzi, którzy na długie lata związali swoje życie zawodowe z Lamelą. Obecnie firma zatrudnia ponad trzysta osób i produkuje około dwustu wyrobów na rynki całego świata.

Miejsce pracy: Łowicz (woj. Łódzkie)

Zakres zadań: - odbieranie, pakowanie i przewożenie wyrobów;

- obsługa wtryskarki (w stopniu podstawowym);

- nadzorowanie prawidłowości oznakowania wyrobów;

- oznaczanie etykietami palet;

Od Kandydatów oczekujemy: - wykształcenie minimum średnie;

- doświadczenie w pracy na produkcji lub w magazynie (mile widziane);

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane);

Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę od pierwszego dnia, - Pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się organizacji, - Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym zdobywanie uprawnień UDT,

- Konkurencyjne wynagrodzenie, - Możliwość wdrażania własnych pomysłów,  - Jasną i klarowną ścieżkę kariery.

- Benefity pracownicze (grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet opieki medycznej, karnety sportowe, PPK i inne).

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez formularz OLX

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Lamela Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łowiczu."

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 850939080