2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żarki
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik produkcji.

Lokalizacja

Żarki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Do dynamicznie rozwijającej się organizacji szukamy rzetelnych, energicznych ludzi, którzy zaangażowaniem oraz entuzjazmem wesprą biznes od strony produkcyjnej. Dołącz do nas już dziś jako pracownik produkcji.!

Zakres obowiązków:

  • dbałość o ciągłość obsługiwanego procesu związanego z rozładowywaniem baterii litowo-jonowych,

  • dbałość o powierzone stanowisko pracy, narzędzia i urządzenia,

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur firmy,

  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy,

  • wykonywanie poleceń przełożonego,

  • wykonywanie pracy o charakterze fizycznym związanej z podnoszeniem lub przenoszeniem baterii litowo-jonowych,

  • wparcie procesów logistyczno-magazynowych.

Wymagania:

  • gotowość do zatrudnienia od zaraz,

  • gotowość podjęcia zatrudnienia w systemie dwuzmianowym,

  • otwartość, komunikatywność, chęci do pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uczciwość.

Oferujemy:

  • gruntowne szkolenia,

  • bezpłatna prywatna opieka zdrowotna,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 734 702 281.

Lokalizacja

Żarki,

Śląskie

Śląskie, Żarki
ID: 850796705