2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jaszkowa Dolna
Dział Personalny
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Jaszkowa Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS KŁODZKO o międzynarodowym zasięgu z siedzibą główną w Niemczech, działająca w sektorze motoryzacyjnym poszukuje do swojego oddziału zlokalizowanego w Jaszkowej Dolnej koło Kłodzka osoby na następujące stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • montaż ręczny lub maszynowy

  • produkcja części

  • kontrola jakości gotowych produktów

  • praca zgodnie z instrukcją pracy i kontroli

  • przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż.

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej

  • odpowiedzialność

  • sumienność

  • punktualność

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na produkcji

Nasza firma oferuje:

Stabilność zatrudnienia

Zależy nam na pracownikach, na ich przeszkoleniu i na długotrwałych relacjach

Rozwój zawodowy - to się dzieje :)

Dajemy możliwość wejścia na rynek pracy osobom bez doświadczenia - uczymy, szkolimy i wysyłamy na szkolenia. Nauka języka angielskiego i niemieckiego również nie jest nam obca :)

Międzynarodowe standardy

Jesteśmy firmą niemiecką i trzymamy poziom :)

Dofinansowanie do posiłków

Przy współpracy ze Smartlunch 6 razy dziennie dostarczamy pracownikom posiłki od kilku lokalnych restauratorów

W zdrowym ciele zdrowy duch

Dodatkowa aktywność? Jesteśmy za! Działa u nas Multisport i Medicover, a o zdrowie dbamy z Luxmed. O nasze zdrowie psychiczne dbamy z Uniqa i PPE.

Lokalizacja

Jaszkowa Dolna,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jaszkowa Dolna
ID: 872115274