2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Tomyśl
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Phoenix Contact Wielkopolska poszukuje Pracownika produkcji.

Grupa Phoenix Contact to lider w branży elektrotechnicznej i automatyce przemysłowej. Firma stwarza swoim pracownikom szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady, iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie.

Chcesz poznać nas jeszcze bliżej?

Skopiuj link i wklej do przeglądarki: youtu.be/C256tqxYkpk

A może jesteś ciekawy jak wygląda nasza produkcja?

Skopiuj link i wklej do przeglądarki: youtu.be/oXlVxqi029c

Zadania na tym stanowisku to m.in:

  • Praca przy montażu części elektrotechnicznych zgodnie z przedstawionymi zleceniami

  • Składanie drobnych elementów – po wdrożeniu będziesz sobie z nimi radzić bez problemu!

  • Dbanie o porządek i czystość stanowiska pracy

  • Bardzo dobra i logistyczna organizacja pracy pomoże Ci wykonać swoje obowiązki - nasze normy są dostosowane do stażu pracownika i faktycznych możliwości produkcyjnych

  • Będziesz pracować samodzielnie, ale możesz liczyć na wsparcie. Pomagamy sobie!:)

Oczekujemy od Ciebie:

  • Komunikatywności, zaangażowania i wysokiej kultury osobistej – stawiamy na współpracę

  • Dobrej organizacji czasu pracy oraz dokładności – nasze produkty cechuje wysoka jakość, są naszą wizytówką, tak jak nasi pracownicy

  • Umiejętności pracy w zespole – pracownicy czują się częścią zespołu, dołącz do niego

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Darmowe dojazdy pracownicze

  • Nagrodę roczną

  • Program poleceń pracowniczych: Polecasz-Zyskujesz!

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Bony na święta

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV poprzez przycisk "aplikuj".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 884474599