2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Opis stanowiska

Nifco Korea Poland Sp. z o.o.  została utworzona w 2010 roku. Jest częścią grupy Nifco Korea Inc. Posiada spółki zależne w krajach azjatyckich (Indie, Wietnam, Chiny)Stanach Zjednoczonych oraz w Meksyku.

Produktami NKP są plastikowe części stanowiące wyposażenie wnętrz samochodów dla marek Hyundai oraz Kia. Wytwarzane są dzięki nowoczesnej technologii wtrysku.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy w Żorach

                                                         na nowo powstałe stanowiska:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr ref.: PP/22

Zadania na powyższym stanowisku:

  •  Realizacja zadań zgodnie z otrzymanymi instrukcjami stanowiskowymi

  •  Weryfikacja jakości produkowanych części

  •  Utrzymywanie porządku z uwzględnieniem obowiązujących zasad 5S

Oczekujemy:

  •  Zdolności manualne

  •  Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej – mile widziane

  • Dyspozycyjność do pracy na 2 lub 3 zmiany

  • Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Program szkoleń wdrażających w zakres zadań

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • System premiowy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Benefity (m.in. karta vendingowa do wykorzystania w firmowej stołówce)

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie

  • Darmowe lekcje języka angielskiego

  • Kartę MultiSport

  • Bezpłatne porady prawne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nifco Korea Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, ul. Wygoda 8 (administratora) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny, referencje) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. „

Może się okazać, że w przyszłości Nifco Korea Poland Sp. z o. o. będzie prowadziła kolejne rekrutacje. W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie w aplikacji dodatkowo następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nifco Korea Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, ul. Wygoda 8 (administratora) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny, referencje) w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda ta może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w ramach procesu rekrutacji jest Nifco Korea Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Żorach, ul Wygoda 8 (kod pocztowy: 44-240) (dalej: „Nifco”, „my”).

-We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, w tym w celu wykonania swoich praw wskazanych poniżej, prosimy o z kontakt z pracownikiem działu personalnego w siedzibie Nifco w Żorach, ul. Wygoda 8 (kod pocztowy: 44-240) lub drogą listowną. Mogą Państwo również zwrócić się do nas za pośrednictwem niniejszego portalu.

-Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe w następujących celach:

(i) przeprowadzenie procesu rekrutacji, na podstawie art. 221 Kodeksu Pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a jeżeli poda Pani/Pan dane osobowe wykraczające poza zakres danych wymaganych przez Kodeks Pracy, na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

(ii) spełnienie naszych prawnie uzasadnionych interesów tj. w celu raportowania wewnętrznego, obrony przed roszczeniami i monitorowania naszych pomieszczeń. Uzasadnionym interesem jest, odpowiednio, wewnętrzny cel administracyjny, konieczność obrony interesów Nifco oraz zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom, mieniu oraz w naszej siedzibie. Podstawą prawną takiego przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

(iii) spełnienie naszych obowiązków prawnych, możemy być również zobowiązani przetwarzać Pani/Pana dane na podstawie przepisów prawa (na przykład w celu przestrzeganie obowiązków wynikających z prawa pracy). Podstawą takiego przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

- Możemy udostępnić Pani/Pana dane osobowe następującym kategoriom podmiotów: podmioty świadczące usługi na rzecz Nifco (takie jak dostawcy usług IT lub firmy ochroniarskie, firmy księgowe) lub organy publiczne w zakresie wypełnianych przez nie obowiązków, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

- Dane osobowe związane z procesem rekrutacji będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po zakończeniu procesu rekrutacji - przez okres 2 miesięcy. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od czasu otrzymania przez Nifco Pani/Pana dokumentów lub do momentu wycofania zgody.

- Przysługują Pani/Panu następujące prawa:

prawo dostępu do swoich danych osobowych,

prawo do sprostowania danych,

prawo do usunięcia danych,

prawo do ograniczenia przetwarzania,

prawo do zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania z uwagi na szczególną sytuację,

prawo do przenoszenia danych,

prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa);

prawo do cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej cofnięciem.

- Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji jest dobrowolne ale ich brak może utrudnić lub uniemożliwić Nifco przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 874195812