2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Zator
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eurowafel sp. z o.o. sp.k - producent wysokiej jakości wafli oraz produktów zbożowo-ryżowych na bazie naturalnych składników i tradycyjnych receptur, które są znane w całej Polsce poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Wymagania:

dyspozycyjność i otwartość na wyzwania zawodowe

gotowość do pracy w systemie zmianowym

dokładność, sumienność, umiejętność współpracy w zespole

zdolności manualne

mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zakres obowiązków:

dbanie o stabilną pracę linii produkcyjnej ze szczególnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa pracy,

pakowanie wyrobów gotowych,

sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,

Oferujemy:

pracę w siedzibie naszej firmy w Zatorze,

dopłaty do posiłków

transport do pracy na trasie: Roczyny, Andrychów, Gierałtowice, Bugaj, Łowiczki,

stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,

ubezpieczenie grupowe

pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,

zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 877729006