2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Szepietowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Szepietowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Dołącz do zespołu Firmy UNIMEX

Zakład Produkcji Prefabrykatów Budowlanych i Betonu Towarowego w Szepietowie

W związku z otwarciem nowej hali produkcyjnej prefabrykatów sprężonych poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Kogo szukamy:

  • Osób dokładnych w wykonywaniu obowiązków,

  • Chętnych do pracy i gotowych do jej podjęcia nawet od zaraz,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w wiązaniu stali, obsługi giętarki, spawarki.

Mile widziane również osoby bez doświadczenia zawodowego - wszystkiego nauczymy od podstaw.

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie elementów zbrojeniowych i betonowych - prace ręczne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Przeszkolenie na danym stanowisku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stałe godziny pracy w systemie I zmianowym (7:00-15:00),

  • Pracę od poniedziałku do piątku -  WOLNE WEEKENDY,

  • Możliwość wypracowania nadgodzin w soboty,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pracę w wieloletniej firmie o ugruntowanej pozycji.

Istnieje możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym należącym do Firmy UNIMEX

Informacje dotyczące pracy i wynagrodzenia można uzyskać pod numerem telefonu 60*******48

Lokalizacja

Szepietowo,

Podlaskie

Podlaskie, Szepietowo
ID: 888198659