2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wolsztyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NorDan został założony w 1926 roku w Norwegii. Przez prawie 100 lat istnienia stał się jednym z największych europejskich producentów okien i drzwi z drewna i drewna i aluminium. Nasze fabryki rosną i się zmieniają. Stawiamy na niezawodność i solidność. Nasze cele osiągamy zatrudniając najlepszą drużynę pracowników.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik produkcji

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Doświadczenie na stanowiskach produkcyjnych;

  • Widoczne zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji.

Zadania wykonywane na tym stanowisku to m.in.:

  • Prace produkcyjne z zakresu, przygotowania produktu, malowania, montażu, pakowania;

  • Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych;

  • Nadzór nad procesem w tym weryfikacja jakościowa.

 Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnią tradycją;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • Niezbędne szkolenia i wdrożenie na stanowisku pracy;

  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, paczki na święta, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków itp.);

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Dwie przerwy 15 minutowe.

Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu NorDan, a w pracy ważna jest dla Ciebie uczciwość, rozwój oraz współpraca wyślij do nas swoje CV.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 896986121