2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Jedlanka
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Jedlanka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

H+H Polska Sp. z o.o.

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Jedlanka

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;

  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;

  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Obsługa maszyn i urządzeń

  • Obsługa przesuwnicy

  • Przestrzeganie zasad BHP i pozostałych procedur obowiązujących w Zakładzie.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Organizacja pracy własnej,

  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym.

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15:30

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jedlanka,

Lubelskie

Lubelskie, Jedlanka
ID: 900510685