2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Rzeszów
Katarzyna
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie procesów produkcyjnych związanych z produkcją małych i średnich detali / komponentów lotniczych

  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

  • Sumienne wykonywanie zleconych zadań produkcyjnych

  • Dbałość o jakość produktu i stan powierzonego sprzętu

  • Praca w systemie 3 zmianowym

Poszukiwane kompetencje

  • Zaangażowanie, dokładność, przestrzeganie zasad produkcji oraz bezpieczeństwa pracy

  • Predyspozycje do wykonywania czynności manualnych

  • Umiejętność pracy w zespole i współtworzenia dobrego klimatu pracy

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę + premia

  • Lokalizacja w centrum Rzeszowa

  • Praca z najnowszymi technologiami oraz wysokie standardy bezpieczeństwa

  • Indywidualny proces wdrażania umożliwiający poznanie firmy

  • Wysoka kultura organizacyjna oparta na firmowych wartościach

  • Prywatna Opieka Medyczna z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

  • Dofinansowanie wypoczynku i integracji firmowych, karta Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 889243351