2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Batorowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji /Працівник продукції

Wynagrodzenie

4 300 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Batorowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów.

Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji / Працівник продукції.

W Human&Hunter czeka na Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca pn-pt w systemie 3 zmianowym,
  • Atrakcyjne premie,
  • Bonus do 400zł brutto za polecenie znajomego do pracy,
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
  • Przyjazna atmosfera w pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Zakres zadań:

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z określonymi standardami jakościowymi i ilościowymi,
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Sumienność i dbałość o szczegóły,
  • Dyspozycyjność,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Batorowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Batorowo
ID: 902145639