2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Skierniewice
Dział Personalny
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Skierniewicach poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice

Nr. Ref. OMPS/SKI

(praca w systemie 3 zmianowym) 06.00-14.00 | 14.00-22.00 | 22.00-06.00

Zadania:

  • Prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych

  • Obsługa linii produkcyjnej

  • Obsługa maszyn i urządzeń

  • Wstępna kontrola jakości na etapie produkcji

  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Jasne zasady:

  • Umowa o pracę bez pośredników

  • 3 zmianowy system pracy

  • System wzrostu wynagrodzenia powiązany ze wzrostem doświadczenia

  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa 26 zł br/h + premia miesięczna produkcyjna + premia jakościowa 200 zł br + dodatki (za pracę w nocy, nagrody frekwencyjne, nadgodziny)

  • Dodatek do godzin nocnych 6 zł br/h

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie

  • Bezpieczną odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia

  • Wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożenia

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego

Benefity:

  • Miesięczny dodatek frekwencyjny

  • Dofinansowanie do wczasów

  • Miesięczny ekwiwalent za pranie

  • Dofinansowanie do Medicover Sport

  • Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

  • Ubezpieczenie Grupowe na Życie dla Ciebie i rodziny

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez firmę

  • Dostęp do Kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników

  • Nagrody jubileuszowe co 5 lat stażu pracy

  • Dodatek świąteczny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

  • Dofinansowanie do studiów/kursów

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Program rekomendacji pracowników

Wymagania:

  • Zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.

Polityka prywatności: www.pilkington.pl zakładka kariera

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 910574880