2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Sztum
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Sztum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w co-packingu i co-manufacturingu. Współpracujemy z największymi międzynarodowymi  koncernami z branży spożywczej, a pakowane przez nas produkty trafiają na rynki na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów ze Sztumu, Malborka i okolic na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: SZTUM

Opis stanowiska :

  • proste prace manualne przy linii produkcyjnej

  • pakowanie wyrobu gotowego, etykietowanie, paletyzacja

  • bieżąca kontrola produktów

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • zaangażowanie, sumienność i chęć do pracy

  • mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • umowa o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • program szkoleń podnoszący kwalifikacje,

  • prywatna opieka medyczna LuxMed,

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę.

NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA – WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY!

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: office(at)fobos-one.com.pl lub przez formularz olx.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę Firmie Fobos One Sp. Z o.o. z siedzibą przy Żeromskiego 6F, 82-400 Sztum zwanym dalej Pracodawcą, na przetwarzanie danych osobowych podanych przez ze mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy i innych właściwych ustaw, w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji oraz przyszłego zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody należy przekazać pisemnie na adres siedziby firmy lub przesłać na adres mailowy: daneosobowe(at)fobos-one.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Sztum,

Pomorskie

Pomorskie, Sztum
ID: 911019744