2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Kornice
Justyna
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

5 082 - 5 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kornice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?

  • Będziesz wykonywać określone czynności produkcyjne tj. cięcie, obróbka i składanie elementów, okuwanie, frezowanie czy prace montażowe

  • Będziesz obsługiwać narzędzia i maszyny niezbędne na danym stanowisku

  • Zadbasz o jakość dostarczanych przez Ciebie elementów i ich zgodność ze specyfikacją zamówienia

  • Będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie surowców i materiałów niezbędnych do produkcji oraz kontrolę jakości wyrobu gotowego

  • Będziesz odpowiedzialny za utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym nie jest dla Ciebie problemem

  • Posiadasz znajomość obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wykonywanie zadań związanych z produkcją wg określonych standardów nie jest Ci obce

  • Posiadasz podstawową znajomość zasad BHP i innych norm bezpieczeństwa pracy

Oferujemy:

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne i świąteczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Stołówkę pracowniczą

  • Benefity dla rodziców - wyprawka dla noworodka

  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

  • Zorganizowany dojazd do/z pracy z wybranych kierunków

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kornice,

Śląskie

Śląskie, Kornice
ID: 911290769