2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Blok Dobryszyce
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Blok Dobryszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry.

Firma BIOFEED, polski producent pasz dla zwierząt zatrudni na wytwórnię w Bloku Dobryszyce na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI.

Osoby chętne zapraszam do kontaktu:

tel: 88*******92

oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premię akordową

  • Premię uznaniową

  • Wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach

  • Dodatki świąteczne

  • Dopłaty do karty multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dodatkowa opieka medyczna dla pracowników i członków ich rodzin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Monitorowanie procesu produkcji i dbanie o jego prawidłowy przebieg

  • Wykonywanie zleconych operacji produkcyjnych

  • Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego

  • Raportowanie przebiegu pracy i ewentualnych problemów przełożonemu

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Umiejętności manualne i szybkie przyswajanie nowych zadań

  • Dbałości o bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Sumienne podejście do powierzonych obowiązków

  • Możliwość pracy na zmiany

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Lokalizacja

Blok Dobryszyce,

Łódzkie

Łódzkie, Blok Dobryszyce
ID: 911894946