2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Górna
Ewelina Krawczyk
Dodane 30 kwietnia 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz prostej i lekkiej pracy na produkcji? Od zaraz? Świetnie się składa, bo mamy ją dla Ciebie!

Praca w systemie IV-brygadowym.

lokalizacja: Łódź – Górna – bardzo dobry dojazd komunikacją miejską:

  • autobusy 56, 70, 75A, 75B i 93
  • tramwaje w pobliżu 10 minut linia 3, 19, 11)

oferujemy

  • prostą, lekką pracę – nie musisz mieć doświadczenia
  • wynagrodzenie od 4500 zł brutto podstawy plus premie
  • premię frekwencyjna 300 zł brutto
  • dodatek do pracy w systemie 4 brygadowym 250 zł brutto
  • stabilną i stałą pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową (urlopy, składki ZUS, chorobowe – jak w zwykłej umowie o prace)
  • wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • obsługa wkrętarki - montaż
  • obsługa linii lakierniczej - tylko zawieszanie niewielkich i lekkich elementów relingów na haki

oczekujemy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 912131595