2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stara Wieś
Rekrutacja
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Stara Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SFM FILTRY ŁUCZAK Sp. z o.o. to producent i dystrybutor filtrów powietrza, lider w swojej branży. Nasze produkty są ważnym elementem ochrony zdrowia dlatego dużą uwagę przywiązujemy do tego aby tworzone były wyłącznie z najwyższej jakości materiałów posiadających niezbędne atesty i gwarantujących najwyższą skuteczność, niezawodność oraz dostosowanie do najnowszych europejskich norm wentylacji i klimatyzacji.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Starej Wsi k. Nadarzyna poszukujemy pracowników na stanowisko.

Monter Filtrów / Operator Maszyn

MIEJSCE PRACY: Stara Wieś, powiat pruszkowski

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż filtrów powietrza z komponentów.

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

  • Kontrola jakości wyprodukowanych elementów.

  • Sprawdzanie zgodności gotowych produktów z zamówieniem.

  • Pakowanie produktów.

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • Zdolności manualne.

  • Gotowość do pracy fizycznej.

  • Umiejętność pracy w grupie i komunikatywność.

  • Przestrzeganie procedur i przepisów BHP.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane.

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi produkcyjnych.

  • Sumienność, zaangażowanie, dokładność.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00;

  • przyjazną atmosferę;

  • przejrzyste warunki wynagradzania;

  • dogodną lokalizację;

  • bezpłatny parking;

  • zatrudnienie od zaraz;

Lokalizacja

Stara Wieś,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stara Wieś
ID: 912393906