2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Wesoła
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Warszawa, Wesoła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma introligatorska (producent kalendarzy) poszukuje pracownika produkcji. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 (Pełen etat). W okresie listopad - grudzień możliwość nadgodzin.

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa urządzeń introligatorskich (osobie bez doświadczenia wszystko pokażemy)

  • odbiór produktów z linii produkcyjnej,

  • składanie i pakowanie gotowych produktów,

  • drobne prace manualne, takie jak: cięcie i wklejanie tasiemek do kalendarza, foliowanie kalendarzy,przycinanie i bigowanie kalendarzy,

  • utrzymywanie jakości wykonywanych prac oraz dbałość o jakość naszych produktów,

  • odpowiedzialność za terminowość i realizację poszczególnych zadań,

  • odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych,

WYMAGANIA:

  • punktualność,

  • chęć do przyuczenia się maszyn introligatorskich (np. gilotyna, sztancygiel, foliarka, sklejarka, bigówka, maszyna do robienia okładek i zawieszania bloków typu KOLBUS)

  • wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,

  • dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy,

  • doświadczenie nie jest wymagane.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,

  • przez okres szkolenia opieka doświadczonych pracowników,

  • 30 minutowa przerwa,

  • dobrze skomunikowane miejsce pracy

Miejsce pracy : ul. Mazowiecka 27, 05-077 Warszawa-Wesoła (osoby z okolic zapraszamy również osobiście w godzinach 8-13)

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wesoła
ID: 912612257