2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Puławy
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Cemar Puławy Sp z o.o.

Zatrudni pracownika na stanowisko:

Operator Produkcji/Pracownik Fizyczny

Oczekiwania wobec kandydatów:

Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach produkcyjnych, najlepiej liniach do produkcji prefabrykatów.

Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej wraz z charakterem pozwalającym na pracę zespołową.

Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prawo jazdy kat. B

Zadania:

Obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych oraz parametrami procesów.

Nadzór nad jakością gotowego wyrobu.

Nadzór nad pracą osób na hali produkcyjnej.

kontrola maszyny pod względem usterek i prowadzenie obsług zapobiegających powstawaniu awarii.

Oferujemy:

stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i kwalifikacji,

motywacyjny system wynagradzania powiązany z osiąganymi wynikami pracy,

możliwość zawodowego rozwoju w rozwijającej się firmie, poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji,

Miłą atmosferę pracy w zgranym, przyjaznym zespole

Praca w systemie zmianowym.

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 912914813