2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Goczałkowice-Zdrój
Cedrob Foods S.A.
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia, szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji.  Naszą misją jest zapewnić zdrową żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.

Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie najlepszego zespołu pracowniczego w branży.

Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

Aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w Dziale Produkcji

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji wędlin, kiełbas, parówek, pasztetów i produktów garmażeryjnych

  • przygotowywanie składników i surowców do produkcji

  • kontrola produktu gotowego

  • obsługa niezbędnych maszyn i narzędzi w procesie produkcji

  • należyta dbałość o bezpieczeństwo i higienę produktu

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

  • rzetelność, odpowiedzialność

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • smaczne posiłki i przekąski

  • parking dla pracowników

  • pakiet powitalny dla nowozatrudnionych

  • pakiet sportowy

  • inicjatywy organizowane dla pracowników: program Kazien, program poleceń, loterie, konkursy

  • ubezpieczenie grupowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Goczałkowice-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Goczałkowice-Zdrój
ID: 913869388