2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Lubawa
Weronika Krzyżewska
Dodane 03 maja 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Lubawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zastanawia Cię jak wygląda produkcja mebli? Twoim atutem są zdolności manualne i dobra kondycja? Jeśli szukasz pracy od zaraz, to mamy idealną ofertę u naszego klienta, światowego lidera w branży meblowej

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
  • praca w weekendy - w zamian dzień wolny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę, smaczne posiłki w atrakcyjnych cenach

zadania

  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń oraz narzędzi
  • wkładanie elementów meblowych, instrukcji, okuć
  • praca zgodna z instrukcją

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • chęci i zaangażowania do pracy
  • sprawności fizycznej umożliwiającej pracę z elementami

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubawa,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lubawa
ID: 914616858