2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

60 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Expert Personalservice GmbH poszukuje dla naszego klienta, pracownika na stanowisko Pomocnik Produkcji. Powiat Teltow Fläming, 120 km od granicy, miejscowość Luckenwalde 14943.

Godziny pracy:

1. Jüterbog:

  • praca na trzy zmiany 6:00 – 14:00 oraz 14:00 – 22:00 oraz 22:00 – 6:00.

2.Baruth:

  • praca na dwie zmiany 6:00 – 14:00 oraz 14:00 – 22:00.

  • praca w systemie poniedziałek-piątek, weekend wolny

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie i pakowanie produktów

  • sprawdzanie produktów pod kątem wagi i jakości

  • składanie kartonów

  • ogólne prace pomocnicze na produkcji

Umowa na pełen etat 151,67 godzin:

Wszelkie wahania godzinowe +/- gromadzone są Zeitkonto, czyli na koncie czasu pracy. Nadgodziny mogą być wykorzystane w formie dni wolnych od pracy lub wypłacone na końcu umowy.

Warunki finansowe:

  • stawka 13,50€/godz. brutto

  • dodatek nocny 20%,

  • po 4 miesiącach pracy 150€ premii

  • po 6 miesiącach pracy dodatek urlopowy Urlaubsgeld i świąteczny Weihnachtsgeld

Kierowcy dojeżdżającemu z zakwaterowania firmowego dalej niż 35 km, przysługuje codzienna dopłata 6€ netto, kierowca otrzymuje wtedy również dodatek 2€ netto za każdego pasażera. Wypłata wpływa na konto do 15 dnia roboczego banku. Po tygodniu pracy możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.

Zakwaterowanie:

  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienką, kuchnia wspólna, pralnia, dostęp do bezpłatnego Internetu.

  • koszt zakwaterowania to 6,40€ dziennie na osobę.

  • możliwość zakwaterowania w pokojach jednoosobowych, cena 8,40€

Dla osób dojeżdżających z własnego zakwaterowania powyżej 35 km przewidziana dopłata za dojazd, do uzgodnienia.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 903807287