2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kutno
UMA Investments Sp. z o.o.
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kellanova jest największym na świecie producentem płatków śniadaniowych, jak również drugim pod względem wielkości wytwórcą słonych przekąsek, w tym producentem marki Pringles.

W związku z rozwojem fabryki Pringles w Kutnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatek paliwowy, stołówka pracownicza)

  • Pracę w dynamicznym środowisku w jednej z największych międzynarodowych korporacji

  • Duże możliwości rozwoju oraz poznania nowoczesnych technologii

  • Atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny i urządzeń w obszarze produkcyjnym (czyszczenie, regulacje, serwis)

  • Dbanie o wysoką jakość produktów

  • Codzienne raportowanie i dostarczanie wyników

  • Odpowiedzialność za maszynę i obszar produkcyjny

  • Zachowanie wysokich standardów w miejscu pracy

  • Udział w szkoleniach i rozwijanie swoich umiejętności

  • Wykonywanie powierzonych obowiązków w sposób zgodny z zasadami BHP i Ochrony Środowiska

Nasze wymagania:

  • Rozwinięte umiejętności techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy zmianowej (8h ruch ciągły) w systemie pięciobrygadowym

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zasad GMP i GHP

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 904234544