2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Madej Wróbel
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Madej Wróbel Sp. z o.o.

Stawiamy na zapewnienie najwyższej jakości wyrobów mięsno - wędliniarskich poprzez ciągły rozwój pracowników i procesów technologicznych.

Gwarantujemy skuteczną metodę wdrożeniową poprzez wykwalifikowanych Trenerów !

Dołącz do zespołu ! Rozwijaj swój potencjał !

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce zatrudnienia:

Ul. Magazynowa 45

41-700 Ruda Śląska

Dołącz do nas jeżeli:

  • Poszukujesz pracy gwarantującej stabilność w zatrudnieniu,
  • Jesteś osobą pracowitą i odpowiedzialną,
  • Chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe,
  • Chcesz szkolić się i podnosić swoje kompetencje,

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie osłonek do nadziewania mięsem;
  • Przygotowanie mięsa do nadziewania;
  • Odbiór gotowych produktów i układanie ich na stojaki;
  • Wkładanie mięsa do siatek i formowanie.
  • Praca w mikroklimacie - temp: 4 - 7 C
  • Obowiązek noszenia odzieży roboczej, w tym maseczek

NIEM MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA JESTEŚMY W STANIE CIĘ NAUCZYĆ

Poszukiwane kompetencje

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia;
  • Zaangażowanie do odbycia szkoleń i chęci do podnoszenia kompetencji;
  • Zaangażowania i chęci do pracy;
  • Gotowość do pracy w niskiej temperaturze;

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Premie i dodatki;
  • Pracę w systemie trzy zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00);
  • Stawkę zasadniczą plus premie i dodatki
  • Wynagrodzenie płatne do 10-go każdego miesiąca
  • Możliwość podnoszenia kompetencji i rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet socjalny m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
  • Dodatki na święta m.in. bony do sklepów firmowych, paczki ze słodyczami dla dzieci; zniżki na studia
  • Darmowe posiłki dla pracowników;

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ!!!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Ruda Śląska
ID: 909398477