2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Pollux jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej w systemie 8 godzinnym ( 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00 )

  • zdolności manualne oraz motywacja do pracy

  • mile wdziane doświadczenie w pracy na produkcji

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi

  • dbałość o wysoką jakość produkowanych wyrobów

  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat,

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Pollux nr 8913 Proszę o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pollux Accountant Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Pollux Accoutant Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych Pollux Accountant Sp. z o. o. z siedzibą w Swidnicy , ul.Hetmańska 14-16 wraz z oddziałami. Pani/Pana dane będą przetwarzane zgodnie z zapisami RODO i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 909437482