2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dział HR
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - atrakcyjne wynagrodzenie, dogodna lokalizacja

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TELE-FONIKA Kable SA, Zakład w Bydgoszczy to nowoczesny zakład produkcyjny, skupiający wykwalifikowanych pracowników, którzy podejmują wyzwania w różnych sektorach nowoczesnej energetyki, przemysłu i międzynarodowym łańcuchu dostaw, produkując i dostarczając kable na potrzeby zarówno polskiej energetyki, jak i operatorów złóż surowców na morzach i oceanach.

TFKable Group jest aktywnym uczestnikiem zielonej transformacji związanej z rozwojem morskiej energetyki wiatrowej.

Pracownik Produkcji - miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Fordońska 152

Obowiązki:

·        praca przy bezpośredniej produkcji kabli i przewodów po wstępnych szkoleniach stanowiskowych

·        obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

·        kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu

Wymagania:

·        NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - ZAPEWINIAMY PRZESZKOLENIE

. wykształcenie min. zawodowe - warunek konieczny

·        gotowość do pracy w systemie 4 - brygadowym

·        odpowiedzialność i sumienność

·        mile widziane doświadczenie w pracach technicznych

Oferujemy:

·        zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę na umowę o pracę

·        przeszkolenie od podstaw pod opieką doświadczonego pracownika

·        zmianowy system pracy (3 zmiany w ruchu ciągłym – 4 brygady)

·        wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia na stanowisku

·        dodatki za każdą godzinę pracy w weekendy

·        podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez system szkoleń

·        atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, kart sportowych

·        bogaty pakiet socjalny (karnety na żużel, paczki mikołajkowe, świadczenie urlopowe, ośrodek w Zakopanem, zapomogi, pożyczki…)

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA Będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami. „Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TELE-FONIKA Kable S.A. z siedzibą w Myślenicach, ul. H. Cegielskiego 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy. W przypadku wyrażenia zgody Pani/ Pana dane osobowe będą również zarchiwizowane i przetwarzane w celu przyszłych rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych kandydatów do pracy znajduje w naszej polityce www.tfkable.com/kariera.html”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 751438364