2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Blok Dobryszyce
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik produkcji bez doświadczenia branża stolarska

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Blok Dobryszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Euro meble

Od 10 lat jesteśmy dynamicznie rozwijającym się producentem w branży stolarskiej. Stawiamy sobie za cel wyposażanie wnętrz mieszkań i domów w całej Polsce. Zespół naszych pracowników tworzy szeroki wybór mebli przeznaczonych m.in. do salonów, sypialni, biur, a także łazienek.

www.meblujzeuro.pl

Miejsce pracy:

Przemysłowa 5

97-505 Blok Dobryszyce

Zatrudnię pracowników do produkcji mebli, również kobiety.

Opis stanowiska:

• Pakowanie elementów gotowych w karton.

• Obsługa maszyn produkcyjnych. (Okleiniarki , wiertarki, piły panelowe, maszyny CNC)

• Realizacja zleceń produkcyjnych.

Wymagania:

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym - 3 zmiany

• Dokładność oraz sumienność

Mile widziane:

• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT)

• Doświadczenie w pracy przy produkcji

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełen etat

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę od poniedziałku do piątku + dodatkowe soboty (dla chętnych)

• Pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w aplikacji:

Lokalizacja

Blok Dobryszyce,

Łódzkie

Łódzkie, Blok Dobryszyce
ID: 912196718