2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Stary Gostków
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji bez doświadczenia! Dołącz do nas już dziś!

Lokalizacja

Stary Gostków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Poszukujemy osób na stanowisko Pracownika produkcji do naszego Klienta zlokalizowanego w Starym Gostkowie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie procesów produkcyjnych, dbanie o jakość wyrobów oraz utrzymywanie wysokich standardów produkcyjnych.

Obowiązki:

  • Praca z maszynami i narzędziami produkcyjnymi zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa
  • Pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych
  • Kontrola jakości wyrobów i raportowanie wszelkich odstępstw od standardów
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności produkcyjnych
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym 12godzinnym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lecz nie jest to konieczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie oskładkowanej umowy o pracę - pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w ramach stanowiska
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dodatkowych m.in. opieka medyczna, MultiSport, pakiet ubezpieczeniowy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Darmowy transport pracowniczy na wyznaczonych trasach (m.in. Poddębice, Łęczyca, Uniejów, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ na stronie i wypełnienie formularza i dołączenie pliku.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Miejsce pracy: Stary Gostków Oferta dotyczy pracy tymczasowej Nr. ref. : 4134

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stary Gostków,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Stary Gostków
ID: 910347714