2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieżanów-Prokocim
Dodane Dzisiaj o 14:20

Pracownik Produkcji - bez doświadczenia, umowa o pracę.

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Uznany producent części precyzyjnych najwyższej jakości do przemysłu RTV i AGD zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Produkcji.

Zadania:

- Praca na linii produkcyjnej lub na montażu, obsługa maszyn i urządzeń

- Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

- Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek-piątek)

- Zaangażowanie i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

- Dokładność, duża chęć do pracy i przyuczenia się

- Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony (cały etat)

- Pensja 5100 zł netto

- możliwość nadgodzin płatnych 200%

- Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy

- Miła i przyjazna atmosfera w pracy

- Możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy

- Bogaty pakiet pracowniczy: karta multisport, ubezpieczenie na życie, opieka zdrowotna w prywatnej klinice, karnety do kina i teatru, bony do supermarketu, paczki świąteczne

W przypadku zainteresowania prosimy o przesyłanie swoich aplikacji i zgłoszeń.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 914719755